قیمت مبدل حرارتی صفحه ای پلیت آلفالاوال

در راستای تأمین مهندسی و فن آوریهای مورد نیاز صنعت گاز، گروه نفت و گاز سیماقند از سال 1996 همکاری خود را با شرکت PROSERNAT فرانسه آغاز کرد.

طی سال­های ۱۹۳۸ تا ۱۹۶۵، این شرکت، اولین مبدل حرارتی، اولین سیستم CIP اتوماتیک در صنعت لبنیات، اولین سیستم استریلیزاسیون و اولین سیستم بزرگ کنترل فرآیند در صنعت لبنیات خود را به جهان معرفی کرد که نشان دهندهی یک موفقیت بزرگ در فرآیند تولید لبنیات و سیالات بود.

این امر خطر داغ شدن بیش از حد یا یخ زدگی رسانه ها را به حداقل می رساند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB30-24H می تواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به بازده عملیاتی بالایی که دارند بسیار کم حجم بوده و فضای کمی را اشغال می نماید.

مبدل حرارتی صفحه ای (PHE) از تعدادی ورق یا پلیت (Plate) تشکیل شده اند که به گونه ای روی هم چیده می شوند که فضای بین صفحه ها کانالی بوجود می آورد که مایع یا سیال از درون آن جاری می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H میتواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع آیتم به کار گیری قرار گرفته و نسبت به راندمان عملیاتی بالایی که داراهستند بسیار نادر وسعت بوده و فضای مقداری را اشغال می کند.

2.مبدل صفحه ای آلفالاوال واشردار مدل TS فریم پلتهای مبدل حرارتی واشردار در برابر بخار قرار دارا هستند بنابراین برای ایجاد مقاومت در برابر آن کالا آنها از استیل مقاوم است. ᠎Th is content has been creat ed ​with the help  of GSA Conte​nt G en er ator DE MO.

آنها کانال ها را می بندند و رسانه ها را به کانال های متناوب هدایت می کنند. حضور گسترده این شرکت در صنایع فولاد کشور نظیر شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه و صنایع فولاد اهواز با معرفی شرکت های بزرگ اروپایی، کوتنر اوشاتز و فلندر و هماهنگی های لازم به منظور ارائه خدمات پس از فروش با رضایت مشتری و حسن شهرت همراه بوده است.

حضور در فازهای مختلف طرح توسعه پارس جنوبی، طرح های توسعه پالایشگاه ها و پتروشیمی های کشور موارد متعددی از این نوع همکاری می­باشد.

در این زمینه، طراحی و ساخت واحدهای نمک زدایی Desalter در مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه نفت بندرعباس و همچنین 4 واحد TEG نمزدایی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بر عهده این شرکت بوده است.

همچنین، طراحی و ساخت واحدهای نمک زدایی Desalter در مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه نفت بندرعباس و همچنین 4 واحد TEG نمزدایی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس از دیگر خدمات این شرکت بوده است.

تمامی فازهای مجتمع گاز پارس جنوبی (بهغیر از فازهای 17و 18) لایسنس شیرین سازی گاز واحدهای آمین 101 و 116 را از این شرکت دریافت کردند.

درون این دسته از مبدل، کانال های موازی برای گذر چند مسیر سیال موجود است. در این راستا، تأمین مبدلهای عظیم حرارتی صفحهای از طریق شرکت ALFA LAVAL PACKINOX فرانسه، واحدهای بویلر و بازیافت حرارت(HRSG) و تولید بخار توسط شرکت SC ENGINEERING کرهجنوبی، پمپهای فرآیندی ساخته شده توسط شرکت PERONI POMPE ایتالیا، انواع پکیجهای شیرین سازی آب و فاضلاب از طریق شرکت TIMEX ترکیه، قطعات داخلی رأکتور از شرکت JOHNSON SCREENS فرانسه و همچنین شیرآلات فرآیندی خاص از شرکت HARTMANN EXAL آلمان برای پالایشگاهها و پتروشیمیها بخشی از فعالیتهای این دپارتمان در طی ۲۰ سال گذشته می باشد.

در این راستا، تأمین مبدلهای عظیم حرارتی صفحهای از طریق شرکت ALFA LAVAL PACKINOX فرانسه، واحدهای بویلر و بازیافت حرارت و تولید بخار توسط شرکت SC ENGINEERING کرهجنوبی، پمپهای فرآیندی ساخته شده توسط شرکت PERONI POMPE ایتالیا، انواع پکیجهای شیرین سازی آب و فاضلاب از طریق شرکت TIMEX ترکیه، قطعات داخلی رأکتور از شرکت JOHNSON SCREENS فرانسه و همچنین شیرآلات فرآیندی خاص از شرکت HARTMANN EXAL آلمان برای پالایشگاهها و پتروشیمیها بخشی از فعالیتهای این بخش در طی ۲۰ سال گذشته می باشد.

از نقطه نظر طراحی، مبدل های حرارتی پوسته و لوله، بیشترین انعطافپذیری را نسبت به دیگر انواع مبدلهای حرارتی دارند.

جوشکاری صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB30-24H در شرایط خلاء انجام گرفته که باعث استحکام آن در فشار و دمای عملیاتی بالا شده و همچنین امکان ارتباط دو صفحه متوازن در هزاران نقطه و افزایش چشمگیر بازده عملکرد مبدل را فراهم می آورد.

پاستوریزه کردن فرایندی است که طی آن در مدت زمان مشخص شیر یا فراورده های آن به دمای از قبل تعیین شده ای می رسند تا در آن دما عوامل بیماری زای موجود در شیر کشته شوند و آلودگی آن کاهش یابد.

به طور کلی اواپراتور یک نوع مبدل حرارتی است که در اثر تبخیر ماده مبرد داخل آن، حرارت را از محیط جذب کرده و باعث کاهش دمای محیط می شود.

تغییر در الگوی راه راه ، مبدل حرارتی را قادر می سازد تا در فرآیندهای مختلف ، حتی در محیط های بسیار کثیف ، مورد استفاده قرار گیرد.

همکاری در صنایع نفت و گاز کشور با حمایت موسسه ملی نفت فرانسه،IFP و زیر مجموعه های آن Prosernat, Axens در زمینه فرآوری و انتقال دانش فنی، سالهاست در دستور کار شرکت قرار دارد.

اصلی ترین فعالیت این بخش، تأمین تجهیزات مورد نیاز معادن کشور در بخش­های مختلف اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی می­باشد.

همچنین این شرکت قادر به تأمین ماشین آلات معدنی مانند شاول، دامپ تراک، دستگاه حفاری، سرمته و تمام تجهیزات مرتبط به کارخانه­های فرآوری از قبیل انواع سنگ­شکن و آسیا، تجهیزات طبقه­بندی مواد، تجهیزات پرعیارسازی، انواع تیکنر، انواع فیلتر، سیستم انتقال مواد، تجهیزات بازیافت آب و انواع پمپ می­باشد.

بخش معدن شرکت در زمینه تامین تجهیزات معدنی بمنظور بهبود فرآوری و افزایش کاربری صنایع وابسته، نمایندگی انحصاری شرکت های Neyrtec فرانسوی و ERGA روسی و چندین شرکت بین المللی صاحب برند را دارا میباشد.

دپارتمان معدن شرکت سیماقند بعد از گروه سیمان قدیمی ترین دپارتمان این شرکت به حساب می آید. در این روش علاوه بر صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰ درصد (کاهش هزینه های جاری)، صرفه جوئی قابل توجهی در هزینه های خرید، حمل و نقل، نصب و نگهداری (کاهش هزینه های ثابت) و همچنین صرفه جوئی در کاهش فضای مورد نیاز موتورخانه به دنبال خواهد داشت.

بمنظور ارتباط قابل اطمینان با تولید کنندگان و مصرف کنندگان کالا، این شرکت اقدام به گشایش مقطعی دفاتری در برخی از کشورهای طرف قرارداد نموده تا دسترسی به منابع فنی و بازرگانی را سهولت بخشد.

وقتی که معیار اصلی ما در انتخاب مبدل های حرارتی تحمل خوردگی بالا باشد مناسبترین گزینه مبدل حرارتی صفحه ای می باشد زیرا برگ برنده ی این مبدل در ساخت صفحات آن از مواد با تحمل خوردگی بسیار بالا میباشد و به عنوان مثال از موارد بسیار مهم استفاده این مبدل حرارتی میتوان به سیستم خنک کن مرکزی که از آب دریا به عنوان چاه گرمایی استفاده میکند ، اشاره کرد.

نیاز به وجود همیشگی آب گرم در پشت شیرها نیست. دپارتمان سیمان شرکت سیماقند اولین دپارتمان تخصصی در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع در ایران است.

این شرکت با تکیه بر توانمندی های موجود با چشم انداز و راهبرد های انتخاب شده نسبت به ارائه سبد متنوعی از خدمات نوین به مشتریان این صنایع اقدام نموده است و پروژه های مختلفی را با کسب رضایتمندی مشتریان در زمان های پیش بینی شده به اتمام رسانده است.

علاوه بر این سطح انتقال حرارت نیز در این منابع زیاد است. علاوه بر ارائه فنآوریهای نوین شیرین سازی، شرکت PROSERNAT سبد کاملی از فنآوریهای پیشرفته صنعت گاز در زمینههای بازیافت گوگرد، نمزدایی، نمکزدایی، احیاء و بازیافت MEG، مایعسازی گاز طبیعی و بازیافت دیاکسیدکربن ارائه میدهد.

تأمین پکیجها و تجهیزات سنگین جهت پروژههای زیرساختار صنعت نفت و گاز کشور، نقش دیگر گروه نفت و گاز شرکت سیماقند می باشد.

مطالعات اقتصادی امکانسنجی برای پروژههای زیرساختار از دیگر پروژههایی است که شرکت AXENS خدمات پیشرفته خود را به وزرات نفت ایران ارائه داد.

ابعاد مبدل حرارتی: برخی مبدل ها فضای کمتری را استفاده می کنند که آنها را برای خرید مناسب می کند.

طراحی موجود در پلیت ها کانال هایی را در بین آنها ایجاد می کند که سیال به صورت یک در میان از میان صفحات عبور می کنند.

راه راه بودن روی پلیت ها سیال را مجبور می کند در مسیر پر پیچ و خمی عبور کند؛ فاصله بین هر صفحه 1 تا 5 میلی متر تنظیم می شود.

طراحی و نصب واشرهای کلیپسی در مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال به گونه ای است که نیاز به چسب برای نصب روی صفحات ندارد و به راحتی قابل خارج کردن و تعویض بدون نیاز به خارج کردن صفحات و ابزار خاصی است.

این مبدل حرارتی به استدلال طراحی و نصب واشرهای کلیپسی در آن، نیازی به خراج کردن صفحات ندارد و خارج نمودن و بده بستان آن ابزار خاصی واجب ندارد و بهراحتی انجام میشود.

این نوع مبدل نشت کمتری نسبت به نوع واشر دارد و فشرده تر از نوع واشر است. مبدل حرارتی صفحه ای کامبی درایر آلفالاول با اکثر مبردهای سرمازا سازگار است.

با توجه به گستردگی محصولات صنعتی بهترین خرید زمانی اتفاق می افتد که آشنایی کامل با سایر محصولات داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان و افراد با تجربه استفاده نمایید.

نحوه تماس با آلفا لاوال جزئیات تماس برای همه کشورها به طور مداوم در وب سایت ما به روز می شود.

هرکدام متناسب با وظیفه مبدل حرارتی طراحی شده اند. همچنین در صورت استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB30-24H در سیستم های گرمایش از کف به ازاء هر متر طول لوله PEX کار شده در کف، حدود 136 کیلو کالری ظرفیت گرمایش برای انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز در نظر گرفته شود.

نوع طراحی صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB30-24H به گونه ای است که با ایجاد آشفتگی در سیال ها، انتقال حرارت را بهینه کرده و باعث خود تمیز کنندگی مبدل می شود.

این شرکت با فعالیت در صنایع سیمان، انرژی و وفولاد آغاز به فعالیت نموده و سپس بصورت گسترده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با معرفی شرکت های معتبر اروپای غربی و معظم آسیایی( چین، هند و کره جنوبی) به بازار صنایع کشور وارد شد.

مطالعات اقتصادی امکانسنجی برای پروژههای زیرساختار از دیگر زمینه هایی است که شرکت AXENS خدمات پیشرفته خود را به وزرات نفت ایران ارائه داد.

دپارتمان نفت و گاز سپس همکاری خود را با شرکت پروزرنات ( Prosernat ) و موسسه نفت فرانسه ( IFPEN ) توسعه داد و با شکل گرفتن شرکت شرکت آکسانز ( Axens ) در موسسه نفت فرانسه همراه با این گروه موفق به تأمین فنآوری و لایسنس برای اکثر پالایشگاه های نفت و گاز کشور شد.

دفاتر عمان، دبی و آلمان این شرکت بمنظور تأمین قطعات اصلی بصورت مستقیم و با ضمانت نامه رسمی سازنده ایجاد گردیده است که آماده همکاری با نیروگاه های مختلف میباشد.

دپارتمان سیمان با دارا بودن نمایندگی های شرکت هایی همچون شرکت Fives فرانسه، Barbieri ایتالیا، Kawasaki ژاپن طراح و سازنده خط کامل سیمان و شرکت CDI چین تا کنون توانسته تجهیزات اصلی خط کامل کارخانجات سیمان شامل آسیاهای مواد و سیمان، انواع گیربکس، موتور و قطعات یدکی آنها را به صنایع داخلی خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.

معرفی مبدلهای حرارتی صفحه ای خاص شرکت پکیناکس و نصب آنها در پالایشگاههای شیراز و اصفهان در همان ابتدا موجب افزایش چشمگیر تولید بنزین در این پالایشگاهها و بازگشت سریع سرمایه گردید.

همچنین پروژههای NGL 3200 و پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، لایسنس شیرین سازی خود را از طریق این شرکت تأمین نمودهاند.

شایان ذکر است که شرکت سیماقند امکان هماهنگی جهت طراحی خطوط تولید در مقیاس صنعتی و تأمین تجهیزات مربوطه و نیز انجام تست­های آزمایشگاهی و نیمه صنعتی توسط شرکاء خارجی یا ایرانی را دارد.

لازم به ذکر است که شرکت Flender آلمان در حدود 25 سال و تا پیش از آنکه توسط شرکت زیمنس آلمان خریداری شود، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان ایرانی را از طریق دپارتمان فولاد سیماقند عرضه میکرد.

دفاتر عمان، دبی و آلمان شرکت سیماقند بمنظور تأمین قطعات اصلی بصورت مستقیم قادر هستند تا انواع قطعات یدکی مورد نیاز گیربکس های شرکت Flender، بلبرینگ های شرکت SKF، انواع بلت، رولر و پولی های شرکت Rulmeca ایتالیا، تجهیزات آزمایشگاهی، الکتروموتورهای شرکت Schorch آلمان و تجهیزات شرکت ABB را در کوتاه ترین و منصفانه ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

شرکت جهانی آلفالاوال در بیش از 100 کشور جهان با مشتریان خود ارتباط و همکاری دارد. شرکت سیماقند، فعالیت خود را تنها به معرفی منابع محدود نمی نماید، بلکه خود را ملزم به تداوم همکاری با طرفین قرارداد بمنظور اطمینان از انتقال تکنولوژی و کسب بالاترین راندمان تولید و تضمین تجهیزات انتقالی در چهار چوب تعهدات نمایندگی میداند.

برای طراحی و سفارش انواع مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار APV/SPX، بریز پلیت ها APV/SPX یا مبدل های جوشی APV/SPX، انواع پلیت و واشر (گسکت های) های APV/SPX اورجینال یا با برند غیر اورجینال اسپانیایی لیگو (Laygo Gaskets) با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در تماس باشید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.