لزوم تعامل و همکاری با جهادگران زنجان

[ad_1]

ایسنا/ زنجان جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است که یکی از آنها تأسیس نهادهای مختلف در ابتدای انقلاب اسلامی بود.

سردار ابوالفضل طهماسبی عصر دیروز (6 اردیبهشت) در مراسم افطاری که با حضور بهره برداران استان زنجان برگزار شد، گفت: برای کمک به ساخت مسکن، مشتریان.

وی افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشته است که یکی از آنها تأسیس نهادهای مختلف در ابتدای انقلاب اسلامی بود. نه تنها انقلاب اسلامی با شعارش تفاوتی ندارد، بلکه امروز در برنامه های مختلف شعار انقلاب را در عمل می بینیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایجاد نهادهای مختلف است و سپاه پاسداران از جمله نهادهایی است که در حال حاضر مورد هجمه دشمن قرار گرفته است. از طرفی امروز دشمن انقلاب ما را تحریک می کند تا به چیزی برسد، اما قبل از انقلاب هیچ نهادی که بتواند به جامعه شما رسیدگی کند نداشتیم و امروز یکی از اولویت های جهادگران تبیین مشکل است. .

طهماسبی با اشاره به دغدغه هایی مانند اعتیاد، کمک به خانواده های کم درآمد مرتبط با معضلات و مخاطرات اجتماعی، ادامه داد: امروز یکی از دغدغه های سامدک تکو تاثیرگذاری بر جامعه است و ما به عنوان مسئولانی که به مردم خدمت می کنیم باید “خطر اجتماعی” داشته باشیم.

وی گفت: به برکت جمهوری اسلامی اقدامات خوبی در حال انجام است و شاهد پیشرفت اجتماعی هستیم و اقدامات خوبی از سوی نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی برای توانبخشی در حال انجام است. امروز «خدمات انقلابی» به چشم می خورد، اما کمتر از خدمات معنوی انقلاب گفته می شود و باید دستاوردهای معنوی انقلاب مانند جهادگران را نشان دهیم. و جوانی.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان همچنین با بیان اینکه وقتی دشمن می گوید جنگ تمام شده است، هیچکس نمی تواند از انقلاب سیستمی و قرآن دفاع کند، گفت: در مواردی مانند جنگیدن به عنوان اصیل. وی گفت: در مقابل داعش، دشمن می بیند که جوانان در گذشته تجمع کرده و از حرم دفاع کرده اند، روز به روز بیشتر می ایستند و اینها دستاوردهای انقلاب اسلامی است. سپاه و در این زمینه با افرادی هستند که می توانند کمک کنند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان در پایان این مراسم با اشاره به نقش ها و وظایف سازمان بهزیستی گفت: ارگانی که به دلیل وظایف فراوان و تفاوت های خدماتی که دارد نیازمند کمک مردم است. ارائه می دهد.

سلمان حسینی در ترکیب با گروه جهادی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست های اصلی بهزیستی ایجاد تعامل و همگرایی با جهادگران است تا بتوانیم با ایجاد تعامل در جهت توانمندسازی مددجویان تلاش کنیم. و نتیجه تسریع ارائه خدمات به جوامع هدف رفاه است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.