لیگ بسکتبال در انتظار مهیج ترین / غرور آفرین ترین فینال مقابل Passionate است

[ad_1]

جدال تیم بسکتبال گرگان و ذوب آهن اصفهان در مرحله پایانی لیگ می تواند یکی از تاثیرگذارترین فینال های لیگ ایران قم در سال های اخیر باشد.

به گزارش ایسنا، با پایان یافتن مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم های ذوب آهن اصفهان و گرگان موفق شدند جواز حضور در فینال این فصل را کسب کنند تا هواداران بتوانند یکی از بهترین ها را تماشا کنند. فینال های جالب در فصل های اخیر

در فینال این فصل که از فردا دوشنبه آغاز می شود، ذوب آهنی با 9 قهرمانی پرافتخارترین تیم لیگ است و پس از یک دهه برای کسب عنوان قهرمانی دوباره به فینال راه یافته است. خیلی از تیم ها در ابتدای فصل فکر نمی کردند به چنین مرحله ای برسند.

از سوی دیگر، شهر گرگان، مدافع عنوان قهرمانی، یکی از تیم‌های پرطرفدار سوپرلیگ است که به حمایت پرشور هواداران معروف است. حتی بسیاری وجود گروهی را در موقعیتی مانند داشتن چنین حامیانی فرض می کنند.

لیگ بسکتبال در انتظار مهیج ترین / غرور آفرین ترین فینال مقابل Passionate است

در چهار فصل اخیر لیگ برتر، سیتی سه فینال از سه فینال اخیر و یک فصل به عنوان صدرنشین لیگ را برده است و کرونا در نیمه نهایی باقی مانده است. گرگانی ها که در چهار سال اخیر عملکرد خوبی داشته اند و حالا برای اثبات شایستگی خود به دنبال دومین قهرمانی متوالی خود در لیگ هستند.

اما اصفهانی ها به عنوان یک مدعی و ستارگانی چون ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، فرید اصلانی و آرمان زنگنه در این فصل علیرغم عدم حضور هیچ بازیکن خارجی، فوق العاده بوده اند. لیگ ..

هواداران گرگانی نیز ستاره هایی مانند محمد جمشیدی، میثم میرزایی، رسول مظفری، سجاد را مدافع عنوان قهرمانی می دانند و جادوهایی مانند پتی پری دارند که آنها را به تیم خطرناکی تبدیل می کند. پتی که نزدیک به 5 سال است که عاشق گرگانیس است، یکی از اعضای کلیدی مهران حاتمی است.

لیگ بسکتبال در انتظار مهیج ترین / غرور آفرین ترین فینال مقابل Passionate است

با این توضیحات تقابل شاگردان فرزاد کوهیان و مهران حاتمی در دور پنجم قطعا تاثیرگذارترین دیدار فینال بسکتبال کشور در چند سال اخیر خواهد بود. آیا آنها دومین قهرمانی متوالی خود را جشن خواهند گرفت؟

برنامه فینال لیگ برتر

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.