مخلوط کن حرفهای و صنعتی سیلور کرست مدل SL 2022

 

مخلوط کن سیلور کرست

محل اتصال نصیب چرخشی موتور به پارچ مخلوط کن به شکل چرخ دنده فلزی نری و مادگی طراحی شده که به برهان فلزی بودن نقص‌ ساییدگی دنده ها که در ادامه مثال های پلاستیک زیاد شایع هست را بازدید نمیکنیم و همینطور انتقال اقتدار به راحتی در ادامه آن شکل می‌گیرد که این گزینه منجر میگردد تیغه های همین مخلوط کن سیلور کرست SL-2020 به راحتی و با اقتدار بالایی بچرخند. به علاوه میزان مرغوب بودن کالا و بدنه دستگاه قدمت طولانی به متاع می دهد. پلاستیک فشرده ی به فعالیت رفته در ادامه همین متاع ماندگاری و ارتفاع قدمت بالایی دارد. این جا اضطراری به ذکر می باشد عرض کنم همین متاع و همه نوع های دیگر کمپانی اورجینال بوده. همین مارک آلمانی در ادامه سال ۲۰۰۷ تاسیس و در ادامه هم اکنون حاظر در ادامه همه کشورهای با اقتصاد قدرتمند کار دارد. همه پرسش های پیش بر روی شما در ادامه ادامه با مخلوط کن سیلور کرست Sliver Crest به پاسخ خواهد رسید. شما میتوانید بسته به گونه مواد و سفتی یا این که نرمی آنها، شتاب فعالیت را تهیه کنید.

اما خریدی که شما قراره انجام به این حیاتی ترین نکته ای هستش که می بایست به آن اعتنا داشته باشین. نوع 1589 امکان تهیه شتاب را دارااست و با به کارگیری از کلید گرداننده ای که بر بر روی دستگاه تعبیه شده بسته به گونه مواد غذایی می توانید شتاب آن را تهیه نمایید و همینطور می توانید شتاب موتور را بر بر روی به دور آرام و یا این که دورسرعت بالا قرار دهید. امکان دیگر همین مخلوط کن تهیه شتاب هست که 6 وضعیت شتاب دارااست و با به کارگیری از کلید گرداننده ای که بر بر روی دستگاه قرار دارااست بسته به گونه مواد غذایی می توانید شتاب آن را اندک یا این که دوچندان کنید. که در ادامه نصیب بالایی فضای بیشتری دارااست رنگ بندی آبی نفتی به زیبایی هر چه عمده آن امداد کرده. سلیقه همین کمپانی آلمانی در ادامه طراحی و رنگ بندی به حیث ما‌درها ایده ال و به بهترین صورت ممکن ساخته شده. تیغه ها به شکل ۴طرفه با سری های ۲گانه هستند.

این دستگاه مهم بدنه از کالا پلاستیک هست و تیغه هایی آن از کالا استیل ضد زنگ هست زیاد محکم و مقاوم که به شکل 6 پره ساخته شده هست که دشوار ترین مواد غذایی حتی یخ را توانمند هست خرد کند. همین مخلوط کن بر مغایر عمده مخلوط کن ها مهم چهار مالامال است، که اقتدار برندگی و تیزی آن را تا چندین برابر ارتقاء دیتا است، و در ادامه صورتی که از آن به لطف به کارگیری کنید، مشکلی تولید نمی کند. مخلوط کن تک کاره بخرم یا این که چندین کاره ؟ خرد کن سیلور کرست مدل SL-2021 در ادامه سه رنگ مشکی، سپید و قرمز رنگ عرضه شده که مطلوب با فضای آشپزخانه و دکوراسیون خویش می توانید یک از آن ها را برگزینید و هارمونی گزینه حیث خویش را تولید کنید. تیغه های که به جهت خرد کن شالوده ریزی شده به شکل ۶ تیغه به شکل ضربدری هست کالا به فعالیت رفته در ادامه تولید آن از گونه فلز با الیاژ ضد زنگ ۱۸٫۱۰ هست که علنا هرگز منجر زنگ زدگی نخواهد شد. طراحی کلاسیک همین دستگاه می تواند میزان مرغوب بودن برندهای دارای کهن را یک توشه دیگر به جهت شما به ملازم خویش داشته باشد.

البته اضطراری به ذکر می باشد که در ادامه پنل جلویی همین دستگاه رنگ اثبات سپید حذف گردیده است. تغییر و تحول دوم در ادامه پنل جلویی دستگاه شکل دیتا جایی که ظواهر دستگاه رنگی خیس و حالات سرعتی دیدنی خیس شده. اما اضطراری به ذکر می باشد که در ادامه پنل جلویی همین دستگاه رنگ اثبات سپید در ادامه حیث گرفته شده است. محصولات سیلور کرست تولید بوخوم آلمان هست و به برهان میزان مرغوب بودن بالایی که محصولات کلیدی آن دارااست ارزش نسبتاً بالایی نیز نسبت به بقیه اسباب شبیه بازار دارااست . کمپانی سیلور کرست هم مخلوط کن و آسیاب نیرومند SL2021 خویش را در ادامه بهترین طراحی ممکن ساخته و سلیقه و نازکی خاصی را در ادامه تولید آن به فعالیت برده است. از خصوصیت های دیگر بدنه پلاستیکی همین دستگاه همین هست که شما می توانید فقط با یک دستمال مرطوب به راحتی و سوای نیاز به مواد شیمیایی آن را تمیز کنید. از همین متاع در ادامه هر جایی که نیاز به یک مخلوط کن باشد می اقتدار به کارگیری کرد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.