مدیر اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی معرفی شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی در این مراسم «فرهاد فرهودی» به عنوان مدیرکل جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تأسیسات مدارس آذربایجان شرقی معرفی و از زحمات «پیام صدقی» مدیرکل سابق تقدیر شد.

پیام صدقی مدیرکل سابق نوسازی، توسعه و تأسیسات مدارس آذربایجان شرقی وی روز شنبه 27 فروردین ماه در این مراسم گفت: در سال 1397 تیم مدیریت جوانی را در استان راه اندازی کردیم و در همه زمینه ها روی شاخص ها کار کردیم و نکاتی را که باید بررسی شود و تمرکز بر عقب نشینی های بعدی بود. “

مدیر اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی معرفی شد

ما ارتباط خوبی با اداره آموزش و پرورش استان داریم که به ما کمک کرده است و هیچ چالشی در نه وجود ندارد، این اتفاق خوبی است با وجود ویروس 19 کووید.

وی افزود: در سال‌های اخیر در بخش اعتبارات مشکل داشتیم، اما با کمک‌هایی که دریافت کرده‌ایم تلاش کرده‌ایم اعتبار خود را به 90 میلیارد تومان برسانیم، 100 میلیارد تومان، اعتبار تخصیص یافته در سال 1397 به بیش از 900 میلیارد تومان رسید. امسال به یک میلیارد تومان رسیده ایم.

صدقی گفت: تلاش می کنیم در مناطق نیازمند استان نیز اقدامات خوبی انجام دهیم. مردم را از مسائل مهم مدرسه سازی آگاه کنید.

وی با بیان اینکه زندگینامه خیرین زیادی منتشر شده و کارهای خوبی انجام شده و استانداردسازی انجام شده است، همچنین سیستم گرمایشی مدارس نیز اجرا شده که از 85 درصد به بیش از 99 درصد در استان رسیده ایم. گل ها نیز جمع آوری می شوند.

وی گفت: “فعالیت بعدی ما مدیریت سبز است که استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در مدارس را مورد بحث قرار می دهد. آموزش مدیریت سبز اقدام خوبی برای 220000 نفر است.” سالی یک بار در استان آموزش می بیند.

مدیرکل سابق نوسازی، توسعه و تاسیسات مدارس آذربایجان شرقی تاکید کرد: نکته مهم دیگر جانمایی امکانات آموزشی است که در تمامی مقاطع نصب شده است. بنابراین خلبان را به جلو هل می دهیم و جلو می رویم.

وی افزود: کارهای خوبی در بخش بهداشت و درمان در حال انجام است. بیش از 100 روستا داریم که مدرسه دارند اما سرویس بهداشتی ندارند که 37 روستا در حال ساخت و 700 روستا در حال تعمیر است.

وی با بیان اینکه در زمینه صنعتی سازی گام های بلندی برداشته ایم و خوب شروع کرده ایم، گفت: و میانه سراب «و در ما نیز همکاری خوبی بین دو زلزله کرمانشاه و سی سخت وجود دارد.

صدقی گفت: در زلزله میانه – سراب بدون توجه به اعتبارات اضافی مدیریت بحران، مدارس را تعمیر و تأسیس کردیم و در ابتدای سال تحصیلی تحویل گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تأسیسات مدارس آذربایجان شرقی در سه سال متوالی برترین نهاد در جشنواره شهید رجایی بود.

وی گفت: شعار امسال تولید دانش و ایجاد اشتغال است، باید در خط مقدم فعالیت های خود باشیم و دولت را در بحث نوآوری و اقلیم تسهیل کنیم.

مدیر سابق مدرسه نوسازی، توسعه و تأسیسات آذربایجان شرقی یادآور شد: در بحث مجموعه حوزه با تفاهم نامه استاندار آذربایجان شرقی و ظرفیت خیرین از 700 مدرسه به 350 مدرسه افزایش یافته ایم. ما این مدارس را برای سال های طولانی جمع آوری خواهیم کرد.»

برای هر مقام زمامداری 73 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی می شود

مدیر جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تأسیسات مدرسه آذربایجان شرقی وی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیرکل سابق گفت: از خداوند کمک می خواهم که این بار بار را بر دوش من گذاشته اید و امیدوارم با کمک همه مسئولان و مدیران استانی با همفکری یک جانبه در دست همکاران جهادگر و با کمترین درآمد صادقانه سعی در ارتقای سطح مدارس استان و فراهم آوردن مکانی امن برای دانش آموزان استان خواهم داشت و این بار بار سنگین خانه را به بار خواهم آورد.

فهد فائودی وی گفت: من خود را یک سرباز ولایی و یک سرباز ساختمان ولایت می دانم و امیدوارم بتوانم با اجرای سیاست های کلان رهبر معظم انقلاب و ریاست بر خداوند متعال اقدام موثری انجام دهم.

وی افزود: برای هر پست مدیریتی 73 نفر شهید شده اند و امروز که بار سنگینی بر دوش من گذاشته می شود امیدوارم ننگم بر خون شهدای گرانقدر بیشتر نشود.

فرهودی با بیان اینکه با تلاش همکاران در راستای عدالت، شفافیت و مبارزه با فساد گام برخواهیم داشت و از این حیث جان خود را در برابر هر تفرقه ای وقف خواهم کرد. خط مشی ها و اهداف جمهوری اسلامی».

وی گفت: تاکید من بر توجه به مناطقی است که کمبود دارد و برای ادامه فعالیت های قبلی نسبت به کاهش و حذف مدارس متعارف به صورت دلسوزانه و همراهی با نوسازی مدارس اقدام خواهم کرد. دفاتر.»

وی گفت: دومین فعالیت من ایجاد ارتباط با شرکت ها و دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی آگاه و اعمال رویکردهای مدیریت سبز در طراحی مدارس و مدارس با رویکردهای مدیریتی و انرژی پاک است. با کاهش مصرف انرژی، منابع ملی خود را حفظ کنیم.

وی با تاکید بر تسریع حرکت به سمت صنعتی شدن و استفاده از صنعت اصیل استان برای کاهش زمان ساخت و ساز مدارس و ارتقای کیفیت، یادآور شد: تداوم استقبال از سرمایه گذاری در استان و افتخارآفرینی بسیار مهم است. اهداکنندگان نباید بودجه های دولتی را به تعویق انداخت و با احترام و قدردانی از بزرگواران و همراهی با آنان، برای تامین امکانات آموزشی و ایجاد فضای امن برای دانش آموزان اقدامات موثری انجام داد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.