مقصر پرونده رادوشوویچ کیست؟

[ad_1]

سرمربی سابق پرسپولیس با عمل نکردن به معامله این باشگاه و رادوشوویچ پرونده چند میلیونی ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا، بوژیدار رادوشوویچ که در دوران سیدمجید صدری از پرسپولیس جدا شد، اکنون از سوی کمیته وضعیت فیفا به ۸۶۶ هزار نفر محکوم شده است و قرمزها به تازگی از لیست خارج شده اند. با کیس جدید اما پرونده رادوشوویچ علیه پرسپولیس چطور؟

رادوشوویچ در زمان سید مجید صدری به دلیل اختلاف با ابراهیم شکوری مدتی به کشورش سفر کرد و از بازگشت خودداری کرد. چون در آن زمان این دروازه بان مطالباتی از پرسپولیسی ها داشت، توانست به صورت قانونی به قرارداد خود عمل کند و کل مبلغ قرارداد سه فصل آینده خود را بگیرد. اما در آن زمان پس از کشمکش ها و روابط فراوانی که یحیی گل محمدی با رادوشوویچ برقرار کرد، درازبان به ایران بازگشت و حاضر شد به همکاری با سرخ ها ادامه دهد.

رادوشوویچ پس از بازگشت با جعفر سمیعی مدیر باشگاه به توافق رسید که پرسپولیس به جای پرداخت مفاد قراردادش، همیشه منابع مالی لازم را در اختیار داشته و به رادوشوویچ پرداخت کند. اما با جدایی سمیعی و روی کار آمدن مجید صدری به عنوان سرمربی پرسپولیس، این معامله قطعی نشده است. در شرایطی که پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان می رود، صدری فصل گذشته درخواست این بازیکن را با مبلغی پرداخت کرد اما به رادوشوویچ پرداخت نکرد. 20 درصد دیگر از مکاتبات بازیکنان برای فصل جدید به حساب آنها واریز شد اما رادوشوویچ همچنان پولی دریافت نکرد.

حدود دو ماه بعد از پرداخت نهایی باشگاه به این بازیکن در شانزدهم آذر 1400 رادوشوویچ برای دریافت 196 هزار یورو به پرسپولیس رفت اما صدری تنها 50 هزار یورو پرداخت و 20 روز بعد به دروازه بان قول پرداخت و 30 هزار یورو دیگر به او بدهید. همین موضوع باعث شد راوشویچ باشگاه را ترک کند و همان شب ایران را ترک کند.

سرمربی پرسپولیس سپس متوجه شد که رادوشوویچ با این باشگاه قراردادی سه فصلی دارد و به دلیل اینکه ادعای خود را دریافت نکرده است، حق فسخ و مطالبه کل قرارداد سه ساله خود را دارد. باشگاه موفق به پرداخت پول او شد. به روشی پایبند باشید که پرسپولیس حالا یک دروازه بان خوب را از دست داد و حدود یک میلیون دلار به او پرداخت. این بدان معناست که مدیرانی که روزی برای پاسخگویی به تصمیم آنها در نشست خبری با مدیرعامل سابق باشگاه تماس گرفتند، اکنون پرونده چند میلیونی را علیه پرسپولیس تشکیل داده اند و پاسخی نداده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.