مهاجری: مسئولیت خطیری بر عهده گرفته ام/ نباید زیر میز باشیم.

[ad_1]

سرمربی نفت مسجد سلیمان ابراز امیدواری کرد که دیدار تیمش با ذوب آهن آغازی دوباره برای شاگردانش باشد.

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: از حضور در اصفهان خوشحالم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی را با تیم بازگشته انجام دهیم. ما مسئولیت خطیری را بر عهده گرفته ایم و امیدواریم بازی با ذوب آهن شروع جدیدی برای ما باشد. ما باید نتایج لازم را برای خروج از جدول اینجا بدست آوریم. میل بازیکنان ما را شگفت زده کرد و تعجب می کنم که چرا در این موقعیت هستیم. جا دارد از سرمربی پیکان تشکر کنم که آمد و بازی دوستانه ای با آنها انجام دادیم. این ارتباطات باید ایجاد شود تا اتفاقات خوبی بیفتد.

من به گذشته تیم فکر نمی کنم. من اعضای تیم را تماشا می کنم. من بازیکنان خوبی دارم و آنچه روی میز است تیم ما را زیبا نمی کند. در بازی دوستانه مقابل پیکان موقعیت خوبی ایجاد کردیم و خوب دفاع کردیم. امیدوارم مقابل ذوب آهن هم خوب عمل کنیم. از شر آهنگر خلاص می شویم چون به آن نیاز داریم و بچه ها باید مراقب خودشان باشند. آنها شایسته پیروزی هستند.

مهاجری درباره غیبت خود گفت: اسدی به کرونا شک دارد و ما او را نداریم و پورمحمد را نداریم. ما بازیکنان باقیمانده را داریم و با قدرت به زمین می رویم. ما مسئولیت بزرگی را بر عهده گرفته ایم و باید با تعادل تیم خود کار کنیم. من فقط نمی توانم معجزه کنم و باید با هم نتایج لازم را بگیریم و خود را از انتهای جدول جدا کنیم.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن فردا (سه شنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.