موضوع استقلال پس از حذف در جام حذفی!

[ad_1]

بازیکن سابق استقلال می گوید آبی ها هر چقدر برای جدایی از این باشگاه تلاش می کنند شرایط خود را بدتر می کنند.

سعید لطفی، بازیکن سابق استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فعلی آبی پوشان پایتخت و وضعیت استقلالی ها پس از سقوط از جام حذفی گفت: بازی های دیگر و استقلال باید به فکر بازی بعدی باشد. ” نباید به این ضرر زیاد توجه کرد.

بازیکنان باید روی لیگ تمرکز کنند. تیم ها نباید در هنگام برد به نتیجه فکر کنند. ما نباید به قضاوت فکر کنیم. الان کل فوتبال ما به مشکل خورده است و حالا اگر بخواهیم این مشکلات را حل کنیم مشکل داریم. استقلال باید خیلی کار کند، اگر داور کاری کند تیم به نتیجه مطلوب می رسد. هر چه بیشتر سعی کنیم متواضع باشیم، وضعیت بدتر می شود.

لطفی در پاسخ به این سوال که استقلال برای رسیدگی به شرایط و حواشی فعلی اش چه باید بکند؟ وی خاطرنشان کرد: او نباید هیچ کاری واقعی انجام دهد و استقلال باید زندگی عادی داشته باشد و به این حرفه اهمیت ندهد. پرداختن به این مسائل تیم را به سمت لبه سوق می دهد. بازیکنان نباید در این مسائل گیر کنند. من نمی توانم بفهمم در مورد حوادث اخیر چه می گویند.

بازیکن سابق استقلال با اشاره به 6 بازی پیش از پایتخت آبی ها در لیگ برتر خاطرنشان کرد: حریفان استقلال دست بالا را گرفتند و با تشویق فراوان به زمین رفتند. استقلال باید روی تمام بازی های پیش رو تمرکز کند و تمام ایده هایش را روی هر 6 بازی بگذارد و امیدوارم بتواند هر چه زودتر قهرمان شود. استقلال اگر بخواهد ضعیف ترین تیم لیگ را دست کم بگیرد ضرر می کند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چقدر به کسب عنوان قهرمانی استقلال امیدوار هستید؟ وی گفت: امیدوارم استقلال فرم خوب خود را حفظ کند و در نهایت بتواند قهرمان لیگ برتر شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.