میرزازاده: مهمترین هدفم کسب مدال طلای المپیک پاریس است

[ad_1]

تیم ملی کشتی فرنگی سنگین وزن المپیک توکیو گفت: هدف اصلی من کسب مدال طلا در المپیک 2024 پاریس است.

امین میرزازاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مرحله سوم اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در حال برگزاری است و خوشبختانه تمرینات تیم ملی به خوبی پیش می رود، بررسی کادر فنی. همه کودکان انگیزه بالایی برای دستیابی به بهترین نتایج در رویداد آینده دارند.

به ترتیب مطلوب نزدیکترم و با پشت سر گذاشتن اردوی تیم ملی در شرایط خوبی قرار خواهم گرفت و آماده حضور خواهم بود. در بازی پیش رو.

وی در پاسخ به این سوال که در کدام مسابقه شرکت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه کادر فنی به کشتی گیران اعلام نشده و بعد از مسابقات قهرمانی آسیا مشخص می شود. من هم مشکلی برای حضور ندارم و کادر فنی تیم ملی هرجا که مناسب باشد مسابقه می دهند. هدفی جز بازی در تیم ملی ندارم و با تمام توانم می جنگم.

میرزازاده با اشاره به تلاش ایران در سال جاری گفت: دو رویداد بزرگ بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان را پیش رو داریم و کشتی ایران نیازمند حمایت هر چه بیشتر مسئولان است. شرکت در هر رویدادی برای من مهم و ارزشمند است و برایم فرقی نمی کند که چه کشتی باشد.

نمایندگان ایران در المپیک توکیو درباره رقابت با یوسفی و قاسمی منجزی برای صعود به دسته سنگین وزن می گویند چالش رسیدن به نایب قهرمانی است و در جام جهانی راحت تر خواهیم بود. این مورد پسند ماست. مهمترین هدف کشتی کسب مدال طلای المپیک است و این بار با تجربه ای که از مسابقات بزرگ کسب کردم و هر روز بیشتر به دست آوردم تمام تلاشم را برای کسب رتبه های قهرمانی کشور انجام خواهم داد. المپیک پاریس و مهمترین هدف من طلای المپیک پاریس است.

میرزازاده در پایان گفت: از خانواده، مربیان و کادر فنی تیم ملی که در این سال ها برای من زحمات زیادی کشیده اند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم دل آنها را شاد کنم، با سربلندی در رشته پیش رو. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.