هشدار رژیم صهیونیستی برای حمله به جنین / اردوگاه مقاومت

[ad_1]

در پی انتشار اخباری مبنی بر آماده شدن رژیم صهیونیستی برای حمله به اردوگاه «جنین»، مقاومت فلسطین در نوار غزه با ارسال پیامی به مقامات شهر تل آویو نسبت به هرگونه حمله به این اردوگاه هشدار داد.

به گزارش ایسنا، احمد عبدالرحمن، نویسنده و تحلیلگر مسائل نظامی و سیاسی در گفت وگو با شبکه المیادین درباره حوادث اخیر فلسطین با بیان اینکه نوار غزه با ارسال پیامی به مقامات رژیم صهیونیستی هشدار داده است، در این پیام، هرگونه اقدام یا حمله به این رژیم به آنها اشاره شده است. اردوگاه جنین خط قرمزی برای مبارزه فلسطینیان است.

وی گفت: نوار غزه در این پیام تهدید کرده است که با حمله به نوزاد غزه وارد خطوط مقدم رویارویی خواهد شد و پیام نوار غزه از طریق هماهنگ کننده های منطقه به اسرائیل ارسال خواهد شد.

عبدالرحمن گفت که گردان های شهدای الاقصی در جنین و نابلس روابط خوبی با نوار غزه به ویژه “سرایا القدس” دارند.

این اظهارات پس از آن بیان شد که رسانه های اسرائیلی به نقل از منابع امنیتی و تجهیزات نظامی این رژیم اعلام کردند که تشکیلات خودگردان فلسطین به طور کامل کنترل کرانه باختری شمالی را از دست داده است.

یک منبع صهیونیستی به شبکه 12 این رژیم گفت: بعید است که شاهد عملیات گسترده اسرائیل در شمال کرانه باختری، در منطقه اردوگاه جنین باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.