همسر زلینسکی: من و فرزندانم از ابتدای جنگ ولدیمیر را ندیده ایم

[ad_1]

همسر رئیس جمهور اوکراین می گوید ولودیمیر زلنسکی از زمان آغاز جنگ با روسیه بیش از یک ماه است که خانواده خود را ندیده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از “اولنا زلنسکا”، همسر رئیس جمهور اوکراین پس از حمله روسیه در 24 فوریه به همراه دو فرزند 9 و 17 ساله خود به مکانی امن در مکانی نامعلوم در اوکراین منتقل شد. به مقر نظامی تبدیل شد.

او به Vogue گفت: «صبح خانواده ما متوجه شدند که جنگ شروع شده است و جایی برای احساسات وجود ندارد. آنچه او (ولودیمیر زلینسکی) گفت این بود که “شروع شد”.

اولنا زلنسکا گفت: «نمی توانم بگویم که وحشت وجود داشت. شاید گیج کننده بود. از او پرسیدم با فرزندانمان چه کنیم؟ او گفت: “من به همه می گویم فقط مواد و مدارک لازم را بیاورند.” بعد از خانه رفت.

صبح روز حمله، آخرین باری بود که اولنا زلنسکا همه چیز را طبق معمول دید، زیرا رئیس جمهور اوکراین به جای لباسی که امروز بر تن دارد، لباس ارتش به تن داشت.

او گفت: در روز اول امیدوارم در کنار او باشیم. به ما گفته شد که به یک مکان امن برویم، به شرطی که بتوانیم یک مکان امن در اوکراین پیدا کنیم. از آن به بعد فقط تلفنی با او تماس گرفتم. من باید مراقب فرزندانم و احساسات آنها باشم. بنابراین سعی می کنم با اطمینان لبخند بزنم و به آنها توضیح دهم که بله باید به زیرزمین برویم و چرا نباید چراغ ها را روشن کنیم.

اولنا زلنسکا گفت: «زنان اوکراینی از زمان حمله با ناامنی کامل و تهدید خشونت مواجه شده‌اند و داستان‌های خود را گفته‌اند». ده ها هزار زن و کودک در معبد ماریوپل هستند. نمی توانید تصور کنید که آنها چه کابوس هایی را پشت سر می گذارند. من می توانم ده ها مورد از این داستان ها را از تجربیات آنها تعریف کنم. قبل از حمله، زنان اوکراینی در محیطی آرام و مدرن زندگی می کردند و خوانندگان Vogue در هر کشوری زندگی می کردند. آنها هیچ پناهگاهی برای حملات موشکی ندارند.

بانوی اول اوکراین اکنون با همان جاه طلبی های بزرگ دیگر اوکراینی ها زندگی می کند. تا شاهد آرامش باشیم او گفت: من هم مثل هر مادر و همسری همیشه نگران همسرم هستم و برای حفظ امنیت فرزندانم هر کاری انجام می دهم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.