وزارت گردشگری برای افزایش فروش بلیت هواپیما و قطار داخلی

[ad_1]

معاون اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی تاکید کرد: وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی باید مدت زمان بلیت حمل و نقل عمومی را برای سفرهای بین وزارتی افزایش دهد تا گردشگران فرصت برنامه ریزی داشته باشند.

محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به مهلت های تعیین شده برای خرید بلیت وسایل نقلیه عمومی اعم از قطار، هواپیما و اتوبوس برای سفرهای بین وزارتی، وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی نیاز به خرید دارد. بلیط. “افزایش.

وی افزود: «در شرایط فعلی با رفع محدودیت‌های کرونا، ورود گردشگران به کشور افزایش می‌یابد.» جاذبه‌ها به طور طبیعی در حال رشد هستند و قصد دارند سالانه و ماهانه سفر کنند، بنابراین خوب نیست فقط دو هفته برای خرید یک دستگاه فکر کنیم. بلیط. “حداقل یک ماه باید برای خرید بلیط باقی بماند تا گردشگران زمان بیشتری برای برنامه ریزی داشته باشند، زیرا در غیر این صورت نه تنها تصمیم گیری برای آنها دشوار خواهد بود، بلکه در همان زمان بلیت های دو هفته ای فروخته می شود. بلافاصله عرضه می شود، همه نمی توانند خرید

نمایندگان مجلس خاطرنشان کردند: سامانه حمل و نقل هوایی و ریلی باید با برنامه ریزی مناسب بتواند ظرفیت خود را در حد نیاز افزایش دهد تا گردشگران بتوانند با خیال راحت و بدون دغدغه برای سفر برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.