ولایت فقیه در عصر غیبت امام زمان (عج) مسیر مستقیم شیعیان محسوب می شود.

[ad_1]

ولایت فقیه در عصر غیبت امام زمان (عج) مسیر مستقیم شیعیان محسوب می شود.

فرمانده ارتش با تاکید بر اهتمام مسئولان به جهادگران، گفت: وظیفه ماست که به این وظیفه و در همه عرصه هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد، عمل کنیم. او رشد کرد و رشد کرد، او خلق کرد تا تبیین جهاد را به منصه ظهور برساند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، سرلشکر امیر کیومرث حیدری فرمانده ارتش در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سرلشکر پاسدار علی صیاد شیرازی که در مرکز پشتیبانی و آموزش ارتش برگزار شد، اظهار کرد: به فرهنگ مردم احترام گذاشتند. به شهادت رسیدند و در این محفل نورانی مزین به نام و منش از شهدا شرکت کردند.
این وظیفه همه ماست که در همه عرصه‌هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکوفا شده است به این وظیفه عمل کنیم. و برای به منصه ظهور رساندن توضیحات جهادی، رشد کرده و اقتدار ایجاد کرده است.
وی تمامی ارزش ها، مجوزها، دستاوردها و گام های بزرگی را که نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول حیات خود به برکت خود انجام داد، ناشی از اطاعت از ولایت فقیه دانست. وی افزود: ولایت فقیه در دوره غیبت امام زمان (عج) مسیر مستقیم شیعیان و مسلمانان جهان محسوب می شد.
فرمانده ارتش، ولایت فقیه را ادامه سیره نبوی، علوی و مهدوی عنوان کرد و افزود: خامنه‌ای.
سردار سرلشکر امیر حیدری با توجه به ابعاد شخصیتی شهید صیاد شیرازی گفت: مجلس امروز به نام شهید بزرگوار ذوب شهردار نامگذاری شده است. شهید صیاد شیرازی بنده ای با ایمان و مقدس خداست و امانتداری او زبانزد است. بندگی خدا بارزترین صفت این شهید بزرگوار است.
وی با بیان اینکه دومین ویژگی این شهید والامقام اطاعت از ولی فقیه آن دوران بود، ادامه داد: او زبان ولایت و اطاعت محض از این حجت الهی است.
وی افزود: سومین ویژگی سرلشگر شهید صیاد شیرازی وحدت است، وی منادی وحدت ارتش و سپاه است.
وی با اشاره به اقدامات ضدانقلابی برای انحلال ارتش در دوران انقلاب اسلامی، گفت: ارتش مورد تایید معمار کبیر انقلاب اسلامی بود و زمانی که مخالفان بخواهند ارتش را منحل کنند، مال ماست. امام اجازه نمی دهند دست قدرتمند این انقلاب با دشمن توطئه کند».

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.