پویش «به امید خدا» در گلستان راه اندازی می شود

[ad_1]

ایسنا/ گلستان معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه دشمنان جویای یأس و ناامیدی در جامعه هستند، گفت: «به امید خدا» در گلستان راه اندازی شد تا امیدآفرینی و افزایش تعهد ذهن مشترک باشد.

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آغاز نهضت امید به خدا گلستان، اظهار کرد: مهمترین رکن رشد و تعالی در پیشرفت و توسعه در هر جامعه ای، تعهد همگانی و امید به ایجاد امید است. در قالب اسلام ناب، علاوه بر وظیفه عمومی، رسالت حوزه فرهنگی و رسانه ای به ویژه در مرحله دوم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن از برتری و توصیف عملیاتی دستاوردهای انقلاب اسلامی و مسیر تمدنی آن هراس دارد، گفت: دشمن سعی دارد با ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه مردم را از شعارهای اسلام دور نگه دارد. انقلابیون دشمنان خود را به خوبی می شناسند، تحرکات آنها را زیر نظر دارند و به موقع پاسخ می دهند.

به گفته معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، در این منظر در ماه مبارک رمضان پویش به امید خدا با همت نهادهای انقلابی و هیئات مذهبی آغاز شد که شکل رسانه ای را دنبال می کنند. محصولات، فضا، محیط، کارهای خلاقانه و خلاقانه و همچنین در راستای کمک های مؤمنانه، رسیدگی به نیازمندان، اول وقت خوانی، نماز، نماز در کلیسا، افطاری های ساده، جلسات خانگی، قرآن و فعالیت های امیدبخش و نشاط آور. به ترتیب تعالی بخشید. گسترش خیر و ایجاد همدلی و همبستگی در بستر خانواده و اجتماع برای این حرکت.

دیلمی باب یان با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را به سامانه 3000212 ارسال کنند، تصریح کرد: 30 شرکت کننده در این پویش به قید قرعه یک میلیون تومان جایزه تعلق خواهند گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.