پژوهش باید بر روی محصول جدید متمرکز شود/ساختمان دانشگاه فرهنگیان ایلام بازسازی می شود

[ad_1]

ایسنا/ ایلام ایلام گفت: تحقیقات علمی باید محصول محور و تولیدات پژوهشی متناسب با نیاز استان باشد.

دکتر حسن بهرامونیا در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان از حمایت دولت از این طرح تحقیقاتی خبر داد و گفت: تحقیق و توسعه علمی باید بر روی محصولات متمرکز شود و تولید پژوهش باید منسجم باشد. استان.

وی با بیان اینکه دولت برای نخبگانی که نیازمند وام و تسهیلات کم بهره هستند نیز کارهای تحقیقاتی ارائه می کند، گفت: در سال جدید به پژوهش توجه بیشتری خواهد کرد.

استاندار ایلام خواستار ایجاد دستگاه های اجرایی با نخبگان و مراکز علمی شد و اظهار داشت: ارتباط با دانشگاه ها و مراکز علمی باید دو جانبه و نزدیک باشد.

وی گفت: توسعه استان به معنای قرار گرفتن در سایه محصولات و خدمات شورای علم است.

دکتر بهرامونیا با ارائه فرصتی برای فعالیت و تلاش برای حضور بزرگان و متخصصان در استان گفت: هر نخبه در یک زمینه خاص استعدادی دارد که ابتدا باید آن فرد را بشناسد و از آن حمایت کند.

استاندار ایلام همچنین از هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان خواست در روند ساخت مجتمعی در خور شأن و منزلت دانشگاه فرهنگیان در استان تسریع کنند.

دکتر حسن بهرام نیا در این دیدار دانشگاه فرهنگیان را یکی از مراکز مهم و مهم دانست و گفت: دانشگاه فرهنگیان همواره مورد توجه رهبران معظم انقلاب بوده است و همه باید تلاش کنیم تا دانشگاه در این زمینه موفق بوده است. تربیت معلمان نخبه

وی با انتقاد از موقعیت مکانی دانشگاه فرهنگیان و ساختمان‌های آن افزود: ایجاد فضای شاداب و بانشاط برای پرورش نیروی انسانی مناسب برای دانشگاه فرهنگیان ضروری است.


یک نماینده ارشد دولت استانی تاکید کرد که مشکلات زمین دانشگاه و همچنین برخی زیرساخت ها تحت تاثیر قرار گرفته است.

وی افزود: انشاءالله در خصوص تامین اعتبار برای ساخت این دانشگاه با کمک استان و نظارت مرکز در سریع ترین زمان ممکن شاهد نوسازی و ساخت این دانشگاه خواهیم بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.