چه کسی از پرونده رادوشوویچ به CAS سود می برد؟

[ad_1]

بررسی تصمیم پرسپولیس برای کشاندن رادوشوویچ به دادگاه عالی ورزش نشان می دهد که انجام این کار جز ضرری برای قرمزها ندارد.

به گزارش ایسنا، در پی جدایی بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس و شکایت این دروازه بان از قرمزها، کمیته وضعیت فیفا پرسپولیس را به پرداخت مابقی مبلغ قرارداد این بازیکن کروات محکوم کرد. بر این اساس پرسپولیس باید 66 میلیون و 866 هزار به او می پرداخت که شامل مبلغ قرارداد رادوشوویچ تا سال 1402 بود.

پرسپولیسی ها حالا اعلام کرده اند که پرونده را برای تجدیدنظرخواهی به دادگاه CAS خواهند برد. اما پرسپولیس در این مورد چند شانس دارد؟

سرمربی پرسپولیس پس از آن که متوجه شد رادوشوویچ به دلیل عدم پرداخت به موقع خواسته هایش حق فسخ قرارداد را دارد، از پرداخت به موقع دستمزد این بازیکن خودداری کرد و راه را برای پایان دادن به تلاش قانونی خود برای انتخابات دوپاره هموار کرد. طبق شرایط توافق طرفین (پرسپولیس و رادوشوویچ).

اگر از منظر حقوقی به پرونده رادوشویچ نگاه می شد، پرسپولیس تقریباً هیچ شانسی برای برد نداشت و تصمیم کمیته وضعیت فیفا را کاهش می داد و مدیران باشگاه هم می دانستند، اما شاید انگیزه برای زمان گرفتن بود. ساخته شده.بگذار بخواهند قضیه را بپذیرند. به دیوان عالی کشور. نکته اصلی این است که طبق تصمیم فیفا، در صورت تاخیر در پرداخت پیشنهاد رادو، پرسپولیس باید 5 درصد سود سالانه (866 هزار یورو) را به تصمیم نهایی اضافه کند. یعنی اگر پرونده به CAS برسد و هر زمان برای رای دادگاه عالی این ورزش بگذرد به نفع رادوشویچ خواهد بود و کاری جز ضرر به پرسپولیس نخواهد داشت. از سوی دیگر نباید فراموش کرد که پرسپولیس علاوه بر سود 5 درصدی باید هزینه رسیدگی به CAS را نیز بپردازد که با توجه به این موضوع، رفتن به CAS چیزی جز ضرر برای پرسپولیس نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.