کرتین وال چیست؟

نمای کرتین وال

امروزه به خاطر سهولت چکیده و بالا بردن شتاب تولید کرتین والها از روشهای جدیدتر نظیر سیستم یونیتایز شده بهره میبرند. نام سیستم یو چنل به خاطر قطعه ی اسپیسر (Spacer) آن که U صورت هست و در ادامه بالای آن قرار دارااست تعیین شده است. در ادامه واقع می توان نمای کرتین وال را اینگونه تمجید نمود، نمای شیشهای که وزن بالای شیشهها بر بر روی بنا کرتین وال یا این که به عبارتی لامل ها و شاسی کشی مربوطه سنگینی میکند. نمای کرتین وال یونیتایز UNITIZED در ادامه واقع مدرن ترین گونه سیستم نمای شیشه ای هست که در ادامه ساختمان های مدرن با شتاب بالای ساخت، توصیه می شوند. مسافت ی خالی باقی باقی مانده فی مابین شیشه ها، به وسیله چسب های سیلیکونی منحصر مالامال می شوند. چون در ادامه همین نما فی مابین طبقات دود و هوا و بو و حریق توسعه پیدا میکند. تفاوت و اختلاف دیگر فی مابین سیستم کرتین وال و نمای شیشه ای عادی همین هست که نمای شیشه ای به طور ساختاری فی مابین دال های بتون آرمه (دال های بتنی تقویت شده) معلق قرار می گیرد در ادامه حالی که کرتین وال به وسیله لنگرها از حاشیه های دال آویزان می شود یا این که خوبتر هست بگوییم به حاشیه های دال های بتنی تکیه می دهد. با همین حال، پیچیدگی های زیاد بیشتری وجود دارااست که همین سیستم ها را از نیز متفاوتی می کند.

با همین حال، در دست گرفتن اثرات نور بر راحتی بصری و همینطور ارتقاء گرمای شمسی در ادامه ساختمان در ادامه زمان به کارگیری از مقادیر متعددی شیشه دشوارتر است. به این مراد همین براکت ها بر بر روی اسکلت کارگزاشتن شده و لامل های عمودی بر بر روی همین براکت ها کارگزاشتن و رگلاژ می شوند. پس از معین شدن ارزش همین مصالح مجری درصدی را نیز به جهت کارگزاشتن و مونتاژ و همینطور حقوق کارگران حیث خواهد کرد. همین نما خویش یک بنا محسوب میگردد که هیچ نوع توشه مازاد بر بنا کلیدی وارد نمیکند. نمای شیشه ای کرتین وال در ادامه تصحیح لغوی به معنای دیوار پرده ای هست که نوعی سیستم پوشش دهنده غیرسازه ای نمای خارجی ساختمان می باشد که علاوه بر وظیفه جداکننده ای از توشه مرده وارد برساختمان هم می کاهد. به این برهان یکی از از بهترین سیستمهای نمای مدرن محسوب میگردد که بهخوبی توانسته به علت قفل شدن شیارهای لامل های افقی و عمودی در ادامه نیز و مالامال نمودن مابین آن با لاستیکی به اسم EPDM بهعنوان عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی فعالیت کند و همینطور معنای لغوی خویش که مساوی با دیوار پردهای هست را به تصویر بکشد و استحکام و مقاومت دیوار و سبکی و زیبایی پرده را در ادامه ذهنها تداعی کند.

به علت این که ساختاری خویش ایستا داشته و هیچ گونه توشه مردهای را متوجه ساختمان نمی کند موردعنایت ویژه است. در ادامه واقع می بایست آنالیز شود که آیا با در ادامه حیث گرفته بخش های بیرونی ساختمان و آنالیز ظریف بعدها موجود می تواند در ادامه حیث گرفت که فضای ایستا از مقاومت بالایی برخوردار هست یا این که خیر. در ادامه زمان تولید همه اجزای زیرسازی به وسیله نقشه های که از پیش به وسیله گروه فنی تحلیل شده هست ( شامل استراکچرهای آلومینیومی ترنزم و مولیون) را به شکل کام و زبانه ایجاد و آنگاه در ادامه محل سوله به سادگی و شتاب هرچه تام خیس کارگزاشتن می شود ، و فقط عملیاتی که می می بایست در ادامه محل سوله شکل پذیرد کارگزاشتن پلیت ها و هنگر ها بوده و آنگاه بنا یا این که فریم نمای کرتین وال یونیتایز شده با شتاب فعالیت و سهولیت بالایی کارگزاشتن می شود. در ادامه حالی که همین بنا سبک هست ،اما مقاومت بالایی در ادامه تحمل فشارهای عمودی و افقی بنا دارد. تنوع همین نماها انقدر زیاداست که با بزه ارزش تام شده نما زیاد مختلف خواهد بود چون گونه اجرا و مقدار فلز و تجهیزات به فعالیت رفته مختلف خواهد بود. در ادامه سطح سپس سیستم مراقبت از رخنه آب به فی مابین میآید که به جهت خودداری از رخنه حتی رطوبتهای اندک هم بضاعت قابلتوجهی دارااست که همین دستور بهصورت مداد مانع ورود هوا هم میگردد و بهعنوان یک سیستم در دست گرفتن هوا، گردوغبار و آلودگی هم به فعالیت میآید.

از دیگر مزایای همین سیستم می اقتدار به نیاز اندک سیستم استیک به اتومبیل آلات اشاره نمود. به همین شکل که تولید فریم و شیشه ها در ادامه سوله بوده و همه عملیات تولید و ایجاد بنا حتی وصل اتصالات و واشرها درکارخانه انجا می گیرد.بهترین رویه آب بندی مربوط به همین رویه است. همین منجر می شود که به وسیله لقمه های منحصر فلزی نگهداره شیشه بر بر روی وادار های آلومینیومی لامل فیکس و کارگزاشتن شوند. به جهت این که بدانید کدام سیستم اجرا به جهت ساختمان شما مطلوب خیس هست خوبتر هست که همین مسؤلیت را به گروه اجرایی سالکو بسپارید. در ادامه واقع بهترین گونه نمای شیشه ای ساختمان به حیث مسائل بنا در ادامه طول محسوب می شود. سومی خصوصیت حیاتی نمای شیشه ای کرتین وال کمتر مصرف انرژی است. همینطور گونه دیگر تقسیمبندی به جهت سیستم کارگزاشتن استیک وجود دارااست که بر شالوده ظواهر آخری نمای کرتین وال شکل میگیرد. ممکن است در ادامه ظواهر خیره کننده باشد البته مقاومت نمای کرتین وال از کادر لس عمده هست البته در ادامه عوض هزینه اجرای کادر لس از کرتین وال کاهش در ادامه حیث گرفته می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.