کمک‌داور بازی ذوب‌آهن – تراکتور: مرگ را لمس کردم/ شکایت ذوب‌آهنی‌ها برایم عجیب است

 مرتضی شهریاری ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

کمک‌داور بازی ذوب‌آهن -تراکتور گفت: من هنگام بازگشت از اصفهان مرگ را لمس کردم، آن وقت باشگاه ذوب آهن به دنبال شکایت است. 

 مرتضی شهریاری در گفت‌وگو با فارس، در مورد اتفاقاتی که بعد از بازی با ذوب‌آهن برای وی افتاد و در راه برگشت از اصفهان خودرویش واژگون شد؛ اظهار داشت: بعد از بازگشت از اصفهان یک خودرو سه بار به خودروی من زد که مشکوک بود. بار اول فکر کردم چیزی طبیعی است اما دو بار دیگر این کار را انجام داد و حتی من از او خواهش کردم که کاری نداشته باشد اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت ماشینم به سمت شانه خاکی رفت.

 

وی ادامه داد: من در آن صحنه مرگ را لمس کردم؛ اما شنیدم که باشگاه ذوب‌آهن بیانیه صادر کرده است و قصد شکایت از من را دارد. من هیچ وقت نگفتم که باشگاه ذوب‌آهن این اتفاق را برایم رقم زده است، اما این اتفاق نمی‌تواند طبیعی باشد چطور می‌شود یک خودرو سه بار به شما بزند.

 

کمک‌داور بازی ذوب‌آهن -تراکتور در مورد اینکه وضعیت خودرویش به کجا رسید؛ گفت: خودرو برایم اهمیت نداشت و به یک پارکینگ منتقل شد اما چیزی که مهم است وضعیت پیش آمده و اقدام باشگاه ذوب‌آهن بوده که برایم عجیب است.

 

وی در پایان گفت: در حال رفتن به فدراسیون فوتبال هستم. از حراست فوتبال با من تماس گرفته‌اند و قرار است توضیحاتی را ارائه دهم.

 

به گزارش سرپوش، بامداد دوشنبه خبری عجیب روی خروجی یک سایت خبری ورزشی در خصوص مصاحبه با داور چهارم بازی ذوب آهن و تراکتور قرار گرفت، خبری که در آن شهریاری مدعی شد خودرویش نزدیک تهران واژگون شده و این موضوع را به تیم ذوب آهن و سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن نسبت داد.

 

باشگاه ذوب آهن در واکنش به این موضوع در بیانیه‌ای نوشت: «در طول قریب به ۶ دهه گذشته هر کس که دستی در ورزش میهن اسلامی‌مان دارد واقف است که اخلاق‌مداری و پرهیز از حواشی صفات جدا ناپذیر باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان بوده و خواهد بود؛ ضمن ابراز تأسف از حادثه رخ داده برای کمک داور دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان وتراکتور سازی تبریز متأسفانه و با کمال تعجب پس از اتفاقات دردناک ناشی از اشتباهات فاحشی که کمک‌داور مذکور در مردود اعلام نمودن گل صحیح ذوب‌آهن مرتکب گردید اینک در یک فرافکنی آشکار و با ادعای سخیف شاهدیم که نامبرده سرپرست محترم تیم فوتبال ذوب‌آهن را که یکی از شریف‌ترین پیشکسوتان ورزش اصفهان و ایران است را متهم نموده است!

 

در این رابطه سوالی که پیش می‌آید این است که بی‌احتیاطی نامبرده در رانندگی که برآیند بی‌دقتی ایشان در امر داوری و سایر امور است آن‌هم در فاصله ۴۰۰ کیلومتر دورتر از اصفهان چه ربطی می‌تواند به باشگاه ذوب‌آهن و سرپرست تیم فوتبال این تیم داشته باشد؟ با کدام مدرک و دلیل این تهمت وقیح به یکی از شریف‌ترین اعضا خانواده فوتبال کشور زده می‌شود؟ بدین‌وسیله صراحتاً اعلام می‌کنیم که تیم حقوقی باشگاه ذوب آهن ادعای واهی نامبرده را تا رسیدن به نتیجه نهایی با تمام قدرت پیگیری خواهد نمود و باشگاه ذوب‌آهن در حال استعلام حادثه از پلیس راه کشور بوده و توسط مراجع قضائی ذی‌ربط و با اعلام شکایت از فرد تهمت زننده با بررسی‌های دقیق این مورد را پیگیری نموده و به هیچ فردی اجازه ایراد افترا و دروغ به اشخاص حقیقی و حقوقی منتسب به خود را نخواهد داد و پیگیری حقوقی و قضائی ادعای مطروحه را تا آشکار شدن حقیقت برای اذهان عمومی به سرانجام خواهد رساند.»

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.