یکتانت برنده مناقصه آگهی ایسنا

[ad_1]

تفاهم نامه ای بین یکتانت و موسسه فرهنگی و خبری جهاد دانشگاهی (خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا) در حوزه رسانه و بازاریابی امضا شد.

به گزارش ایسنا، در مراسم امضای تفاهم نامه بین ایسنا و یکتانت، پس از برنده شدن یکتانت در مناقصه ایسنا، با حضور علی متقیان، مدیرعامل ایسنا و سینا مومنی، مدیرعامل، یکتانت را اجرا کنید.

بر اساس این تفاهم نامه، یکتانت به مدت دو سال مسئولیت کلیه امور تبلیغات و بازاریابی ایسنا را بر عهده خواهد داشت. این تفاهم نامه شامل بنرهای تبلیغاتی در وب سایت های بزرگ ایسنا و غیرفارسی، تهیه گزارش های خبری، انعقاد و اجرای قرارداد برای خدمات رسانه ای و تبلیغاتی مانند تولید محتوا برای سازمان ها و برندها، خدمات عکاسی، مشاوره رسانه ای و دوره ها و کارگاه های آموزشی خواهد بود. ..

موسسه فرهنگ و اطلاعات جهاد دانشگاهی

خبرگزاری دانشجویان ایران ايسنا از آذر 1378 با شعارهای «هر دانش آموز روزنامه نگار» و «هر ایده خبر است» شروع به کار کرد. ایسنا مانند اولین خبرگزاری غیر رسمی ایران شناخته شده و امروزه یکی از پرمخاطب ترین و شناخته شده ترین رسانه های فعال کشور با تعداد زیادی نمایندگی استانی در کشور می باشد.

پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت

یورک فعالیت خود را در ماه مه 2017 به عنوان رابطه بین تجارت به عنوان یک تبلیغ کننده و صاحب رسانه به عنوان یک تبلیغ کننده آغاز کرد. یکتانت امروز پس از چهار سال فعالیت در بازار تبلیغات آنلاین ایران، ارائه خدمات جامع و هدفمند در حوزه دیجیتال مارکتینگ که برخی از آنها برای اولین بار در ایران ارائه می شود، هدف تبدیل شدن به هدف است. بازار دیجیتال ایران و در این راستا به دنبال پاسخگویی به تمامی الزامات حوزه تبلیغات آنلاین باشید. تنوع نیازمندی ها منجر به تشکیل یکتانت و 10 شرکت تابعه آن شد. تریبون، زمزمه، فلو، هارمونی، سامانه ایران، صوتی، تبلیغات اول، یک لینک، کار.ir و نوا آره

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.